منو
بستن

آموزش / آموزش طراحی لوگو / مطالب مفید

خلاقیت در طراحی لوگو
پنجشنبه 19 مهر 1397

با عرض سلام خدمت همراهان گرامی استاد گرافیک با یک مقاله جدید در رابطه با آموزش طراحی لوگو در خدمت شما هستیم. در این مطلب تصمیم داریم در مورد خلاقیت در طراحی لوگو صحبت کنیم. با ما همراه باشید.
ابتدا لازم است که بدانیم لوگو چیست و خلاقیت چه معنایی دارد؟ ظاهر برند شما توسط یک نماد با مفهوم خاص به اسم لوگو مجسم می شود. خلاقیت هم به معنای ایجاد ترکیبات جدید و تازه است.

 

خلاقیت در طراحی لوگو احتیاج به صرف زمان و تلاش بسیاری دارد. در طراحی های حرفه ای زمان بر ترین قسمت کار، ایجاد ایده است. ایده های خلاقانه معمولا با یک جرقه کوچک در ذهن ایجاد می شوند و سپس پر و بال می گیرند.
برای ایجا جرقه خلاقیت در طراحی لوگو ، لازم است که تمامی المان ها و نماد های خود را بچینید و منتظر یک جرقه کوچک باشید. در این مسیر هرگز از ایده هایی که ظاهرا بد هستند نا امید و دلسرد نشوید، ادامه دهید و ایده های جدید خلق کنید.

 

سعی کنید اهداف سازمان مورد نظر خود را سازماندهی کنید تا بتوانید با طراحی لوگو ساده و گویا مفهوم را به مخاطب منتقل کنید. از محیط پیرامون خود الهام بگیرید شروع به ایده پردازی کنید. برای طراحی یک لوگو خلاقانه لازم است که بتوانید مفهوم مورد نظرتان را به طور محسوس یا نامحسوس در طراحی لوگو خود قرار دهید.

ثبت دیدگاه

برچسب ها

دیدگاه ها