منو
بستن

آموزش / آموزش طراحی لوگو

استاندارد های طراحی لوگو
شنبه 14 مهر 1397

با عرض سلام و احترام خدمت همراهان استاد گرافیک با مقاله جدیدی در مورد آموزش طراحی لوگو در خدمت شما هستیم. در این مقاله در مورد استانداردهای طراحی لوگو صحبت خواهیم کرد همراه ما باشید.
ابتدا لازم است که بدانید که استاندارد خاصی برای طراحی لوگو وجود ندارد و شما می توانید با توجه به نیازتان لوگو خود را با استفاده از قواعد طراحی لوگو خلق کنید.

 

نیاز خود را بررسی کنید. اگر در کسب و کار شما نیاز است که لوگو در سایز های بسیار کوچک بر روی سربرگ و فاکتور چاپ شود حتما این نکته را در طراحی خود در نظر بگیرید که لوگو شما در سایز کوچک هم قابل فهم باشد.
یکی دیگر از استانداردهای طراحی لوگو که حتما باید با توجه به نیاز خود رعایت کنید این است که لوگو شما قابلیت چاپ تک رنگ را داشته باشد. لوگو های سه بعدی معمولا قابل چاپ به  صورت تک رنگ نیستند. اگر طراحی لوگو ساده با قابلیت چاپ تک رنگ داشته باشید میتوانید از آن به عنوان مهر شرکت خود نیز استفاده کنید.
همانطور که متوجه شدید استانداردهای طراحی لوگو با توجه به نیاز شما تغییر می کند و انعطاف پذیر است. مهم ترین در نکته در طراحی یک لوگو داشتن معنا و مفهموم است و سایر ویژگی ها به نوع فعالیت شما بستگی خواهد داشت.

برچسب ها

دیدگاه ها